Долина ірисів, Станіславські гори та дегустація сиру

Одноденний тур вихідного дня з виїздом із Херсона. Гірські пейзажі в Україні можна побачити не лише в Карпатах. Адже на півдні нашої країни також є неповторні гірські масиви та навіть каньйони. Серед найцікавіших – Херсонські гори, названі у народі Гранд-каньйоном через свою схожість з американським природним заповідником.

Асканія Нова і Олешківські піски

Захоплюючий тур на один день для дорослих і дітей!  Екскурсійна програма до дендропарку та зоопарку, а також неймовірна подорож у Національний природний парк «Олешківські піски».

Дніпровський вікенд та острів Хортиця

Захоплюючий тур на 2 дні з виїздом з Херсона та Миколаєва. Знаменитий острів Хортиця, виступ козаків кінного театру, вечірні вогні Дніпра та музей "Машини часу". Це і багато іншого чекає Вас в цій подорожі!

Шляхами українського козацтва та бал тюльпанів.

Дводенний тур вихідного дня з виїздом із Херсона та Миколаєва. Вас чекає захоплююча подорож У Кропивницький - казковий куточок неймовірної краси голландських тюльпанів та історичне серце українського козацтва – Чигирин, Суботів, Холодний Яр.

Весенний бал тюльпанов и мини Диснейленд

Однодневный тур выходного дня в Кропивницкий с выездом из Херсона и Николаева. Хотите полюбоваться невероятной красотой нежных весенних цветов и побывать в живописном уголке в центре Украины? Тогда специально для Вас - наш новый тур! Вас ждёт увлекательное путешествие в географическое сердце Украины и сказочный уголок невероятной красоты голландских тюльпанов.

Подарочный сертификат

 

sertificate

Что подарить? Чем удивить? Как порадовать?

Подарите путешествие по Украине!

Недорогую однодневную экскурсию или тур на несколько дней. И будьте уверены: ваш подарок будет самым оригинальным и запоминающимся.

Авто-Тур © 2000-2019 Все права защищены сделано: photografica