Дніпровський вікенд та острів Хортиця

Захоплюючий тур на 2 дні з виїздом з Херсона та Миколаєва. Знаменитий острів Хортиця, виступ козаків кінного театру, вечірні вогні Дніпра та музей "Машини часу". Це і багато іншого чекає Вас в цій подорожі!

Дати туру 08.05-09.05 та 15.05-16.05.2021

1 день:

Виїзд з Херсона о 5.00.

12.00-13.00 Прибуття в м. Дніпро.

Захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія по місту.

Мальовничий Дніпро, до недавнього часу Дніпропетровськ, розташувався на берегах однойменної річки, оспіваної самим Тарасом Шевченком. Місто дуже багатогранне і цікаве. Засноване в далекому 1776 році Катериною II, в честь її ж був названий Катеринославом.

Варто відзначити, що саме в Дніпрі знаходиться найдовша набережна не тільки в Україні, але і в Європі. Набережна вже давно стала візитною карткою Дніпра і улюбленим місцем для прогулянок городян і гостей міста. Звідси відкривається панорамний вид на річку Дніпро, Монастирський острів і унікальний у своєму роді Мерефо-Херсонський міст, який є пам'ятником архітектури.

Під час екскурсії ми також відвідаємо храм ікони Божої Матері "Іверська", заснований в 1998 році і дізнаємося про чарівну та унікальну його історію.

Після захоплюючої екскурсії нас чекає смачний обід.

Музей «Машина часу» або ретро-подорож.

Тут ви побачите не тільки радянські автомобілі (крихітний СМЗ С-3А, який відомий за фільмом «Операція «И» та інші пригоди Шурика», витончені ГАЗ-21, «Перемоги» і шикарні, блискучі «Чайки»), а й американську класику. Крім того, в музеї представлено чимало експонатів, які доповнюють атмосферу кінця 20 століття. Є навіть фрагмент вулиці з бензоколонкою.

Увечері - розселення в готелі.

2 день:

Сніданок.

Екскурсійна програма "Хортиця - острів слави козаків і Запорізької січі"

Острів Хортиця - найбільший Дніпровський острів, одне з семи чудес України, неповторний природний та історичний комплекс. Хортиця - це унікальне сакральне місце не тільки в Україні, а й по всій земній кулі.

Хортиця - серце української культури, де народжувалася багата історія наших славних предків. І де, як не на Хортиці, згадати про одну з найяскравіших, важливих і пам'ятних сторінок української історії - запорізьке козацтво? Ми запрошуємо Вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорізьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці.

Рукопашні сутички, баталії на шаблях, стрільба з лука верхи на конях - все це і багато іншого чекає Вас протягом більш ніж півгодинного виступу. По закінченню програми у Вас буде можливість покататися на конях, постріляти з козацької зброї та сфотографуватися на пам'ять із запорізькими козаками. А яскраві національні костюми, український колорит, середньовічна зброя створять ілюзію історичної реальності.

Відео Кінний театр "Запорізькі козаки"

 

16.00 Виїзд у Херсон.

Прибуття з 22.00 - 23.00. 

У вартість туру 2900 грн. дор. / 2800 грн. діти до 14 років входить:

* Проїзд мікроавтобусом по всьому маршруту.

* Проживання в готелі.

* 1 сніданок, 1 обід.

* Екскурсії та вхідні квитки.

* Виступ козаків кінного театру.

* Пасажирське страхування.

* Супровід групи.

Увага! Місця в автобусі та в готелі росподіляються після передплати тура.

Передплата за тур 1000 грн. з однієї особи та при відмові туриста від туру (за 7 днів до його початку) поверненню не підлягає, але з поважної причини переноситься на кілька інших турів

P.S. Якщо тур не відбудеться з причини введення карантину, то всі передплати буде повернуто.

 

Подарочный сертификат

 

sertificate

Что подарить? Чем удивить? Как порадовать?

Подарите путешествие по Украине!

Недорогую однодневную экскурсию или тур на несколько дней. И будьте уверены: ваш подарок будет самым оригинальным и запоминающимся.

Авто-Тур © 2000-2019 Все права защищены сделано: photografica