Кулевчанське диво та джерело Іоанна Сочавського.

Одноденний тур святими місцями у Кулевчу та Білгород-Дністровський з виїздом з м. Херсона та м. Миколаєва. Життєві шляхи, як і дороги, непередбачувані, і, прямуючи по зовсім звичайним і непримітним, можна опинитися в незвичайних і дивних місцях, настільки чудесних, що спочатку і не віриш своїм очам. "Іноді один день, проведений в іншому місці, надає більше, ніж десять років життя вдома" Анатоль Франс.
 
 Дати туру: 17.04.2021 та 29.05.2021
Саме такий куточок сховали під своєю зеленою кроною дерева села Кулевча (Колісне), Саратського району Одеської області, де й розташований Свято-Миколаївський храм, сповнений чудес. Відразу його й не побачиш, тільки наближаючись, помічаєш, як виростає перед тобою райське місце. Двері його відкриті завжди і для кожного. Опинившись в ньому, таке відчуття, ніби потрапляєш в рай. А може такий він і є ...
 
Сухі лілії оживають в іконі Казанської Божої Матері. Це чудо відбувається з Казанською іконою Божої матері, яка добре відома і особливо шанована в Україні. Ікона в церкві прикрашена ліліями, стебла яких засохлі, але якщо придивитися уважніше, можна побачити на них цибулинки, з часом з яких проростуть нові паростки і з'являться листочки та квіти. У першу п'ятницю після Пасхального воскресіння, настоятель храму дістане гілочки з ікони і роздасть парафіянам. А їх місце займуть нові лілії, життя яких продовжиться вже в іконі, і розквітнуть вони на Трійцю. Лілії обплітають ікону так, що лик Божої Матері залишається відкритим, а стеблинки акуратно обрамляють її обличчя.
 
Події, що відбуваються в храмі, – справжні чудеса, по-іншому не назвати. Святині під час служби і до релігійних свят починають мироточити і кровоточити, немов показуючи прихожанам силу віри. З усіх чудес Кулевчи є кілька основних, їх достовірність доведена наукою, але ніяк не піддається розумовому поясненню.
 
Голгофський хрест всередині храму мироточить, особливо рясно у дні богослужіння, миро збирається і надається парафіянам, як чудодійні ліки.
 
Відбиток ікони Цілителя Пантелеймона та Георгія Побідоносця – на склі, знятому з ікони, залишився відбиток святих.
 
Кровоточива ікона Іверської Божої Матері – на іконі під кіотом, який не знімали тривалий час, з’являються сліди крові.
 
А ще, не менш важливе чудо - ікона нерукотворний Спас, яка володіє великою зцілюющою силою. Неймовірним чином у людей сходять пухлини, поновлюється робота органів та повертається здоров'я. Про що свідчить Книга, яка знаходиться у храмі. В ній сотні записів про те, які чудеса зцілення відбувалися з людьми. А ще, хотілося б додати, що кожен з нас має свій власний життєвий шлях із усілякими негараздами, але за любих обставин не втрачайте віру, надію та любов!
 
У храмі ще багато ікон, які «живуть» і являють світу чудеса, переконатися в цьому і помолитися біля них можна під час паломницьких поїздок, які організовує "Авто-Тур".
 
Увага!!!! Жінки в штанях на службу не допускаються. Із собою необхідно взяти банку з водою для освячення, носовички, фото близьких, за яких ви просите, листочок та кулькову ручку.
 
Переїзд на джерело та купель Іоанна Сочавського. У передмісті Білгорода-Дністровського, безпосередньо біля Дністровського лиману, в унікальній підземній церкві б’є невичерпне джерело з цілющою і життєдайною водою.
Святе джерело Великомученика Іоанна Нового Сочавського (згідно з іншими трактуванням Сочаєвського або Сучаковського) знаходиться в побудованій над ним підземній церкві, яка названа ім’ям цього святого. Там же облаштована купель.
 
За легендою, в 1330 році тут був кам’яний колодязь, біля якого був убитий, а перед цим жорстоко замучений, православний Іван Сочавський, який відмовився приймати мусульманство. Але після смерті його тіло залишилося нетлінним. І місце, де його знайшли, - колодязь, з якого за життя Іван брав воду, стали вважати священним. І ось уже кілька століть сюди, тепер уже в облаштовану церкву з павільйоном ХIХ століття, приїжджають тисячі туристів з України та інших країн, щоб напитись цілющої води та зануритися в купель, очищаючи не тільки тіло, а й душу.
При відвідуванні Святого джерела та купання, взяти із собою натільний хрестик та нічну сорочку.
 
Виїзд із Херсона о 5.00 (зупинка Автовокзал).
Повернення о 21.00.
Вартість туру 600 грн. дорослі / 550 грн. діти до 12 років.
 
Дати туру переглядайте у разділі Календар турів https://www.avto-tour.com.ua/
 
Видео "Чудеса Кулевчи"
 
 

Подарочный сертификат

 

sertificate

Что подарить? Чем удивить? Как порадовать?

Подарите путешествие по Украине!

Недорогую однодневную экскурсию или тур на несколько дней. И будьте уверены: ваш подарок будет самым оригинальным и запоминающимся.

Авто-Тур © 2000-2019 Все права защищены сделано: photografica