Шляхами українського козацтва та бал тюльпанів.

Дводенний тур вихідного дня з виїздом із Херсона та Миколаєва. Вас чекає захоплююча подорож У Кропивницький - казковий куточок неймовірної краси голландських тюльпанів та історичне серце українського козацтва – Чигирин, Суботів, Холодний Яр.

Дати туру 24.04.2021; 08.05.2021; 15.05.2021

Дати залежать від цвітіння тюльпанів.

1 день:

Виїзд з Херсона 08.05 о 7.00 (зуп. Автовокзал).

Виїзд з Миколаєва о 8.00 (зуп. Садова Церква).

11.00 Оглядова екскурсія "Географічне серце України та столиця тюльпанів".

Красою архітектурних, історичних пам'ятників, особливою атмосферою привітності можуть похвалитися не тільки великі міста України. Але й маленькі населені пункти, що зберігають масу цікавого, самобутнього та приваблюють мандрівників, які полюбляють туризм. Не виключенням є місто Кіровоград (Кропивницький). Кропівнічани і гості міста знаходять в ньому щось спільне зі Львовом і Парижем. Разом з гідом Ви прогуляєтесь по мальовничих вулицях міста, помилуєтесь невеликими будинками (18-19ст.), історія про які повідає багато захоплюючих фактів і легенд.

Обід.

Переїзд до Кіровоградського Дендропарку.

Це - казковий куточок в центрі України. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів з усієї країни та зарубіжжя, щоб помилуватися «Української Голландією». Адже з кінця квітня алеї парку покриваються килимом з тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, цибулини яких привезені безпосередньо з Голландії. Різноманітність видів і сортів, висаджених в унікальні ландшафтні композиції не залишать байдужими навіть самих витончених цінителів прекрасного.

Персидський поет Хафіз писав про тюльпани: «З його невинною привабливістю не може зрівнятися навіть сама троянда».
Пристрасними любителями тюльпанів були Рішельє, Вольтер, австрійський імператор Франц II, французький король Людовик XVIII, князь Вяземський, графиня Зубова, граф Разумовський.

Існує багато легенд про виникнення і поширення тюльпанів. Але, всі ці исторії об'єднує одне - любов. Дійсно, в цю квітку неможливо не закохатися. Вона зачаровує, полонить і манить до себе ще, ще і ще. Спробуйте і переконайтеся самі. Пориньте в казковий світ тюльпанів! Саме вони є родзинкою Кіровоградського дендропарку і створюють картину неймовірної краси, коли розпускають свої бутони в кінці квітня. Понад два мільйони різнобарвних тюльпанів зустрінуть Вас своєю чарівною красою.

А для любителів активного відпочинку,ми пропонуємо відвідати «Український Діснейленд». Така назва міцно закріпилася за парком, завдяки різноманітності атракціонів і широкого спектру послуг в сфері розваг.

Увечері - поселення в готель. Вільний час.

2 день:

Сніданок.

Екскурсійна поїздка в історичне серце українського козацтва – Чигирин, Суботів та Холодний Яр.

У цих місцях буквально все нагадує про славні перемоги і гірких ураженнях відважних козаків. Чигирин - перша козацька столиця, Суботів - маєток і місце останнього спочинку великого Богдана Хмельницького, і, звичайно ж, Холодний Яр -один з найбільш незвичайних ландшафтів України.
Подумайте самі, ну коли ще Вам представиться можливість побувати в місцях з таким історико-культурним зарядом?

 

І сьогодні ми запрошуємо Вас на деякий час переміститися у часи козацтва.

Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» - це унікальний куточок Середнього Подніпров'я, де сліди подій української історії з'єднані з мальовничою природою. Ці місця пов'язані з життям і діяльністю гетьманів Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Петра Дорошенка. У другій половині 18 століття саме звідси почалася Коліївщина - найпотужніше гайдамацьке повстання.
Ідеальні пейзажі - поля, пагорби, лелечі гнізда на дахах – як в ілюстрації до «Кобзаря», справжня Шевченкова земля.

Першим нас зустріне Чигирин – столиця Гетьманської держави, де ми побачимо справжню гетьманську резиденцію, музей Богдана Хмельницького, Замкову гору і церкву на її схилі.

Обід.

Далі нас чекає Суботів - найславетніше село Чигиринщини, яке розташоване на крутих пагорбах правого берега Тясмина, де впадає річка Суба.

Назва села не має ніякої співпричетності до СУБОТИ. За однією з версій, назва села походить від незгасного кострища з дубових дров – суботка, який горів перед Перуном. Згідно з іншою – від “суводь”, тобто, місця де сходяться ріки (Суба й Тясмин).
У Суботові була резиденція Богдана Хмельницького, звідси почалася Визвольна війна.
Суботів ми знаємо по 5-гривневій купюрі — силуету священної для українців Іллінської церкви, де знаходиться усипальниця Богдана Хмельницького.
Також Вас чекають незабутні враження від занурення в прохолодній купелі зі святою водою (за бажанням) та цілющі джерела Віри, Надії і Любові.

Потім ми вирушаємо в соснові бори Холодного Яру.

Це місце - пам'ятник природи всеукраїнського значення. Вчені нині вважають, що колись тут врізався в землю гігантський астероїд, утворивши химерний кратер-яр. Місце вражаючої краси. В яру ростуть десятки 300-500-літніх дубів, 250-річні горіхи, дикі столітні груші та черешні.

У глибині Холодного Яру знаходиться Мотронинське городище скіфських часів, озеро, в якому за переказами святили ножі гайдамаки і найстаріше дерево України - 1000-річний дуб Максима Залізняка.
Тут в Холодному Яру по справжньому відчуваєш себе в Україні. Не дарма Тарас Шевченко однойменну поему закінчив словами: «І повіє огонь новий з Холодного Яру».

18.00 Виїзд в Херсон. Приїзд з 23.00-24.00.

У вартість туру  2900 грн. дор./ 2800 грн. діти до 14 років входить:

* Проїзд м/автобусом, автобусом по всьому маршруту.

* Проживання в готелі (номери із зручностями).

* 1 сніданок, 2 обіда.

* Екскурсії та вхідні білети за основною програмою.

* Пасажирське страхування.

* Супровід групи.

Увага! Місця в автобусі та в готелі росподіляються після передплати тура.

Передплата за тур 1000 грн. з однієї особи та при відмові туриста від туру (за 7 днів до його початку) поверненню не підлягає, але з поважної причини переноситься на кілька інших турів

P.S. Якщо тур не відбудеться з причини введення карантину, то всі передплати буде повернуто.

 

 

 

Подарочный сертификат

 

sertificate

Что подарить? Чем удивить? Как порадовать?

Подарите путешествие по Украине!

Недорогую однодневную экскурсию или тур на несколько дней. И будьте уверены: ваш подарок будет самым оригинальным и запоминающимся.

Авто-Тур © 2000-2019 Все права защищены сделано: photografica